Wamkelekile kwivenkile yethu ekwi-intanethi!

IMitsubishi-M009T83071 Starter Motors

Inkcazo emfutshane:

103-5119 20437736OE 254705 254705M 51.26201-7206 51.26201-9231 51.26201.7231 51262017231 551.535.123 6035637 CS1551 CST35637AS CST35637GS DRS0543 DRS0543N M009T82771 M009T83071 M009T83071AM M9T82771 M9T83071 M9T83071AM MITM9T83071 S5174 UD90045S 115440 45-5232 220571 LRS04069 MS781 20437736BN 6035637,1 130-90158 STRL763 LRS4069


Iinkcukacha Product

Ikhowudi ye-OEM

Umgangatho

Ukuqinisekisa umgangatho

Inkonzo

Iimpawu zemveliso

M009T83071 Qaphela (V) 24
Qaphela (V) 24
I-Kilowatt (kW) 7
I-Kilowatt (kW) 7
Amazinyo 12
Amazinyo 12
Ujikelezo CW
Ujikelezo CW
Esisangqa Ububanzi (mm) 92
Uhlobo lokunyuka Esisangqa
Imingxunya yokunyuka 3
Imingxunya ebhinqileyo 0
B + Isiphelo (30) M10
Indawo yamaXesha angama-50 M5
Ukuqala koyilo I-PLGR

  • Egqithileyo
  • Okulandelayo:

  • IPIC 103-5119
    YINYANISO 20437736OE
    KUHNER 254705
    KUHNER 254705M
    INDODA 51.26201-7206
    INDODA 51.26201-9231
    INDODA 51.26201.7231
    INDODA 51262017231
    PSH Yiyo. 551.535.123
    ISANDO 6035637
    HC Izahlulo CS1551
    CASCO CST35637AS
    CASCO CST35637GS
    I-DELCO IINKCUKACHA
    I-DELCO KWINKK
    IMITSUBISHI M009T82771
    IMITSUBISHI M009T83071
    IMITSUBISHI M009T83071AM
    IMITSUBISHI M9T82771
    IMITSUBISHI M9T83071
    IMITSUBISHI M9T83071AM
    WOODAUTO MITM9T83071
    AS-PL S5174
    AS-PL IINKCUKACHA
    CARGO 115440
    I-ELSTOCK Ngama-45-5232
    I-ERA 220571
    ULUCAS I-LRS04069
    MAHLE IINKCUKACHA:
    YINYANISO 20437736BN
    ISANDO 6035637.1
    UROBERT'S 130-90158
    3EFFE I-STRL763
    ULUCAS I-LRS4069

    Ngokumalunga nomgangatho, silawula ngokungqongqo ukhetho lwezixhobo, sisebenzisa lonke uhlolo xa singena kumzi-mveliso, kwaye inkqubo yemveliso ilandela ngokungqongqo i-ISO / TS 9000 kunye ne-ISO / TS 16949 yemigangatho yemigangatho. Kwaye inkampani yazisa ukungenisa izixhobo zokuvavanywa kweCanada DV ukuvavanya ngokupheleleyo uvavanyo lwe-100% ngokungqinelana ngokungqongqo nemigangatho yemizi-mveliso ukuqinisekisa ukuba imveliso nganye iyahlangabezana nemigangatho yasekhaya kunye nemigangatho yemigangatho ehambelana nayo eYurophu, ukuze abathengi bakwazi ukusebenzisa iimveliso ngokuzithemba. 

    Zonke iimveliso zethu zibonelela ngonyaka omnye wenkonzo yewaranti. Ukuba kukho nayiphi na ingxaki esemgangathweni yemveliso ngokwayo ukusukela kumhla wokuthenga, emva kokuqinisekiswa lisebe lethu lokuhlola umgangatho, siya kubonelela ngeemveliso ezintsha kraca simahla.

    Abantu abakhutheleyo, abakrelekrele nabasebenza nzima baseNitel bahlala behambelana nomgaqo "wokoneliseka kwabathengi yinto yethu engunaphakade", kwaye bakunika iimveliso ezikumgangatho ophezulu ngamaxabiso afanelekileyo, kunye neenkonzo ezinengqiqo nezifezekileyo ukuhlangabezana neemfuno zabo bonke abathengi ngento nganye inkonzo egqibeleleyo kunye neemveliso ezisemgangathweni ezisemgangathweni. Sibamkela ngokufudumeleyo abathengi kwihlabathi liphela ukuba basindwendwele, ngentsebenziswano yethu enamacala amaninzi, kwaye ngokudibeneyo siphuhlise iimarike ezintsha, senze ikamva eliqaqambileyo! 

     Injongo ye-NITEL yequmrhu: Ukoneliseka kwabathengi yinjongo yethu, kwaye sinethemba lokumisela ubudlelwane obuluqilima bokusebenzisana kunye nabathengi ekuphuhliseni intengiso ngokudibeneyo. Ukwakha okuqaqambileyo ngomso kunye! Inkampani yethu ijonga "amaxabiso afanelekileyo, ixesha elifanelekileyo lokuvelisa kunye nenkonzo elungileyo yasemva kokuthengisa" njengemigaqo yethu. Siyathemba ukuba basebenzisane kunye nabathengi ngakumbi kuphuhliso efanayo kunye nezibonelelo. Siyabamkela abathengi abanomdla ukuba banxibelelane nathi. 
    Uninzi lweengxaki phakathi kwabanikezeli ngeenkonzo kunye nabaxumi zibangelwa kukungabikho konxibelelwano oluhle. Ngokwenkcubeko, ababoneleli banokuba mathidala ukubuza izinto abangaziqondiyo. Siphula ezo zithintelo ukuqinisekisa ukuba ufumana le nto uyifunayo ukuya kwinqanaba olilindeleyo, ngexesha olifunayo. Ixesha lokuhambisa ngokukhawuleza kunye nemveliso oyifunayo sisikhokelo sethu. 

    Bhala umyalezo wakho apha uze uyithumele kuthi