Wamkelekile kwivenkile yethu ekwi-intanethi!

Mitsubishi-M009T80472 Iimoto zokuqala

Inkcazo emfutshane:

 0051516401 0061511501 0061516901 0986022980 101463 19011501 20437436BN 20437436OE 28.1463M 30111N 30111N-DR 45-4088 551.523.123 6035634,0 88212783 8822980 A0051516401 A0061511501 A0061516901 CST35634AS CST35634GS IS9144 LRS02416 M009T80472 M009T80473 M009T83671 M009T84771 M9T80472 M9T80473 M9T83671 M9T84771 RNLM9T80472 S5049 STR71172 UD14936S UD15042S MS 558 101463B 101463P 11022980 6035634,1 STRL784 I-MAV126760 CGB-1708-24 113851 CS1463 LRS2416 A0071514601 0071514601


Iinkcukacha Product

Ikhowudi ye-OEM

Izithuthi ezifanelekileyo

Inkonzo

Ukupakisha

Iimpawu zemveliso

M009T80472 Qaphela [V] 24
Amandla [kW] 7
Ujikelezo CW
Ubungakanani A [mm] 92
Ubungakanani B [mm] 47
Hayi / amazinyo [qty. ] 12
Hayi / amazinyo (ayangena) [qty. ] 12
Hayi. imingxunya [qty. ] 3
Hayi. imingxunya enomsonto [qty. ] 0
L.1 [mm] 348
O.1 [mm] 126.5
O.2 [mm] 126.5
O.3 [mm] 126.5
C.1 [mm] 14
C.2 [mm] 14
C.3 [mm] 14

  • Egqithileyo
  • Okulandelayo:

  • MERCEDES 0051516401
    MERCEDES 0061511501
    MERCEDES 0061516901
    IBHOSI 0986022980
    KUHNER 101463
    I-DELCO 19011501
    YINYANISO 20437436BN
    YINYANISO 20437436OE
    ULAWULA 28.1463M
    WAI / TRANSPO 30111N
    WAI / TRANSPO 30111N-DR
    I-ELSTOCK 45-4088
    PSH 551.523.123
    ISANDO 6035634.0
    IPowerMAX 88212783
    UFRESEN 8822980
    MERCEDES A0051516401
    MERCEDES A0061511501
    MERCEDES A0061516901
    CASCO CST35634AS
    CASCO CST35634GS
    ISKRA / LETRIKA IS9144
    ULUCAS LRS02416
    PRESTOLITE M009T80472
    PRESTOLITE M009T80473
    PRESTOLITE M009T83671
    IMITSUBISHI M009T84771
    IMITSUBISHI M9T80472
    IMITSUBISHI M9T80473
    IMITSUBISHI M9T83671
    IMITSUBISHI M9T84771
    I-RNL RNLM9T80472
    AS-PL S5049
    WOODAUTO YINTONI
    AS-PL I-UD14936S
    AS-PL UD15042S
    MAHLE I-MS 558
    KUHNER 101463B
    KUHNER 101463P
    IYUROTEC 11022980
    ISANDO 6035634.1
    3EFFE I-STRL784
    ISIOM UMAV126760
    AINDE I-CGB-1708-24
    CARGO 113851
    HC Izahlulo CS1463
    ULUCAS LRS2416
    MERCEDES A0071514601
    MERCEDES 0071514601
    Yenza Umzekelo Chwetheza Unyaka Ulwazi
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 1831 -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1831 AK Ngo-1997 ukuya ku-2002 I-11946cc, 313HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1831 K Ngo-1997 ukuya ku-2002 I-11946cc, 313HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1831 S -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 1832 -  
    IMEREDES-BENZ AXOR 2636 K Ngo-2004 - I-11967cc, i-360HP
    IMEREDES-BENZ AXOR 2640 B Ngo-2004 - I-11967cc, 401HP
    IMEREDES-BENZ AXOR 2640 K Ngo-2004 - I-11967cc, 401HP
    IMEREDES-BENZ AXOR 2643 B Ngo-2004 - I-11967cc, i-428HP
    IMEREDES-BENZ AXOR 2643 K Ngo-2004 - I-11967cc, i-428HP
    IMEREDES-BENZ AXOR Ngowama-3028 K Ngo-2011 - 6374cc, 279HP
    IMEREDES-BENZ AXOR 3236 B Ngo-2004 - I-11967cc, i-360HP
    IMEREDES-BENZ AXOR 3236 K Ngo-2004 - I-11967cc, i-360HP
    IMEREDES-BENZ ICITARO ICitaro G -  
    IMEREDES-BENZ ICITARO ICitaro G Ngo-1998 - 6374cc, 252HP
    IMEREDES-BENZ ICITARO ICitaro G Ngo-1999 - 6374cc, 279HP
    IMEREDES-BENZ ICITARO ICitaro N. -  
    IMEREDES-BENZ ICITARO ICitaro N. Ngo-1998 - 6374cc, 231HP
    IMEREDES-BENZ Uhambo O 580-17 RHD Ngo-1999 - 15928cc, 435HP
    IMEREDES-BENZ Uhambo O 580-17 RHD Ngo-1999 - 15928cc, 476HP
    IMEREDES-BENZ Uhambo O 580-17 SHD Ngo-1999 - 15928cc, 435HP
    IMEREDES-BENZ Uhambo O 580-17 SHD Ngo-1999 - 15928cc, 476HP

    Zonke iimveliso zethu zibonelela ngonyaka omnye wenkonzo yewaranti. Ukuba kukho nayiphi na ingxaki esemgangathweni yemveliso ngokwayo ukusukela kumhla wokuthenga, emva kokuqinisekiswa lisebe lethu lokuhlola umgangatho, siya kubonelela ngeemveliso ezintsha kraca simahla.

    Injongo yomdibaniso: Ukoneliseka kwabathengi yinjongo yethu, kwaye sinethemba lokumisela ubudlelwane bexesha elide kunye nabathengi ekuphuhliseni intengiso. Ukwakha ngomso ngokuqaqambileyo kunye! Inkampani yethu ijonga "amaxabiso afanelekileyo, ixesha elifanelekileyo lokuvelisa kunye nenkonzo elungileyo yasemva kokuthengisa" njengomgaqo wethu. Siyathemba ukuba basebenzisane kunye nabathengi ngakumbi kuphuhliso efanayo kunye nezibonelelo. Siyabamkela abathengi abanomdla ukuba banxibelelane nathi. Uninzi lweengxaki phakathi kwabanikezeli ngeenkonzo kunye nabaxumi zibangelwa kukungabikho konxibelelwano oluhle. Ngokwenkcubeko, ababoneleli banokuba mathidala ukubuza izinto abangaziqondiyo. Siphula ezo zithintelo ukuqinisekisa ukuba ufumana le nto uyifunayo ukuya kwinqanaba olilindeleyo, ngexesha olifunayo. Ixesha lokuhambisa ngokukhawuleza kunye nemveliso oyifunayo sisikhokelo sethu.

    Sinebhokisi yokupakisha imibala kunye nebhokisi yokupakisha engathathi hlangothi, kunye nebhokisi yokupakisha eyenziwe ngokwezifiso Imveliso nganye iya kupakisha kwibhokisi enye enelebhile yayo yonke ingcaciso kuyo, kwaye iibhokisi ziya kupakishwa ebhokisini, iibhokisi ziya kupakishwa kwipallet.

    Bhala umyalezo wakho apha uze uyithumele kuthi