Wamkelekile kwivenkile yethu ekwi-intanethi!

I-Starter motor yeenjini ze-DELCO-19011505 BOSCH MITSUBISHI PRESTOLITE DELCO DIXIE HITACHI ISKRA

Inkcazo emfutshane:

10461334, 10461753, 10461777, 19011500, 190115031, 19011505, 19011506, 19011516, 19011518, 19011519, 19011529, 19011530, 1


Iinkcukacha Product

Ikhowudi ye-OEM

Iimpawu zemveliso

Qaphela (V)

12

I-Kilowatt (kW)

4.5

Amazinyo

11

Ujikelezo

CW

Qaphela 2

Uhlobo lwe-39MT

Qaphela 4

17mm Imingxunya yokunyuka

Qaphela 5

I-OD yezixhobo: 56mm

Dukuqala kokuqalisa

I-Starter ene-gear reducer efakwe phakathi kwe-shaft shaft ye-starter kunye ne-drive gear ibizwa ngokuba yi-starter ukunciphisa. Amandla e-motor-series-motor DC ehambelana ngokuthe ngqo kwi-torque yayo kunye nesantya. Kuyabonakala ukuba xa isantya seemoto sonyuswe ngelixa kuncitshiswa i-torque yayo, amandla e-starter anokugcinwa rhoqo. Ke ngoko, xa isantya esiphezulu, uthotho lwe-torque ephantsi DC Imoto yombane njengesiqalo inokunciphisa kakhulu umthamo kunye nobunzima bokuqalisa phantsi kwegunya elifanayo. Nangona kunjalo, i-torque ye-starter iphantsi kakhulu ukuhlangabezana neemfuno zokuqala injini. Ngesi sizathu, xa isantya esisezantsi, esisezantsi-torque semoto se-DC sisetyenziswa kwi-starter, isixhobo sokunciphisa izixhobo sifakwe phakathi kwe-shaft armature ye-motor kunye nezixhobo zokuqhuba, ezinokunciphisa isantya semoto ngelixa sisonyusa torque yayo. inokunciphisa isantya seemoto ngelixa isonyusa torque yayo.


  • Egqithileyo
  • Okulandelayo:

  • I-DELCO / FORD 10461334
    I-DELCO / FORD 10461753
    I-DELCO / FORD 10461777
    I-DELCO / FORD 19011500
    I-DELCO / FORD 190115031
    I-DELCO / FORD 19011505
    I-DELCO / FORD 19011506
    I-DELCO / FORD 19011516
    I-DELCO / FORD 19011518
    I-DELCO / FORD 19011519
    I-DELCO / FORD 19011529
    I-DELCO / FORD 19011530
    I-DELCO / FORD 19011531
    I-DELCO / FORD 8200033
    I-DELCO / FORD 8200037
    I-DELCO / FORD 8200040
    I-DELCO / FORD 8300019
    IMITSUBISHI M009T70379
    IMITSUBISHI M9T70379
    Bhala umyalezo wakho apha uze uyithumele kuthi