Wamkelekile kwivenkile yethu ekwi-intanethi!

I-Alternator-3173821

Inkcazo emfutshane:

120468136, 120468145, 120469019, 120469034, 120469045, 986039261, 3927, 6033G3074B, 6033GB3021, 6033GB3022, 1516408R, 1516645R, 19070063, LRA02471, LRA02502, LRA2471, LR018, 18, 18, 18, 15067534, 21048175, 3173822, 3986429, 3986430, 8113916, 813478, 8144402, 8156817, 8156818, 85000716, 9003986429, 9011170012


Iinkcukacha Product

Ikhowudi ye-OEM

Izithuthi ezifanelekileyo

Iimpawu zemveliso

HAYI Ukucaciswa
3173821 Qaphela (V) 24
Ukuhlanjululwa (A) 80
Ujikelezo Zombini
Uhlobo lwePulley Ayilungelanga
B + Isiphelo (30) M8
B - Isiphelo (31) M6
W Isiphelo M5
Ikhowudi yePlagi 243
Uyilo lomnye umntu I-EF / IR
Umenzi we-OE IBHOSI
UMvelisi weZithuthi IVOLVO

  • Egqithileyo
  • Okulandelayo:

  • HAYI Ikhowudi ye-OEM
    3173821 IBHOSI 120468093
    IBHOSI 120468135
    IBHOSI 120468144
    IBHOSI 120469018
    IBHOSI 120469033
    IBHOSI 120469044
    IBHOSI 986039260
    IBHOSI 3926
    IBHOSI 6033G3073B
    IBHOSI 6033GB3020
    IBHOSI 6033GB3021
    I-DAF 1516407R
    I-DAF 1516644R
    I-DELCO 19070062
    ULUCAS LRA02470
    ULUCAS LRA02501
    ULUCAS LRA2470
    ULUCAS LRA2501
    VALEO 2541624A
    VALEO 2542514
    VALEO 436393
    VALEO A14N183
    VALEO A14N183M
    IVOLVO 1096757
    IVOLVO 1096758
    IVOLVO 1117011
    IVOLVO 15067533
    IVOLVO 21048174
    IVOLVO 3173821
    IVOLVO 3986428
    IVOLVO 3986429
    IVOLVO 8113915
    IVOLVO 813477
    IVOLVO 8144401
    IVOLVO 8156816
    IVOLVO 8156817
    IVOLVO 85000715
    IVOLVO 9003986428
    IVOLVO 9011170011
    HAYI Izithuthi ezifanelekileyo
    3173821 Yenza Umzekelo Chwetheza Unyaka Ulwazi
    IVOLVO 8700 8700 Ngo-1999 - 12100cc, 340HP
    IVOLVO 8700 8700 Ngo-1999 - 12100cc, 380HP
    IVOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 340HP
    IVOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 380HP
    IVOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 420HP
    IVOLVO 9700 9700 2007 - 12100cc, 460HP
    IVOLVO 9700 9700 Ngo-2009 - I-12800cc, 420HP
    IVOLVO 9700 9700 Ngo-2009 - I-12800cc, 460HP
    IVOLVO B B 12 Ngo-1992 - I-11980cc, 356HP
    IVOLVO B B 12 Ngo-1992 - I-11980cc, i-396HP
    IVOLVO B B 12 Ngo-1992 - 12100cc, 420HP
    IVOLVO B B 12 2006 - 12100cc, 340HP
    IVOLVO B B 12 2006 - 12100cc, 380HP
    IVOLVO B B 12 2006 - 12100cc, 420HP
    IVOLVO B B 12 2006 - 12100cc, 460HP
    IVOLVO FH 550 2005 - 16120cc, 550HP
    IVOLVO FH 610 2005 - 16120cc, 610HP
    IVOLVO FH FH 12/340 Ngo-1993 - 12100cc, 340HP
    IVOLVO FH FH 12/340 Ngo-1995 - 12100cc, 340HP
    IVOLVO FH FH 12/380 Ngo-1993 - 12100cc, 379HP
    IVOLVO FH FH 12/380 Ngo-1995 - 12100cc, 379HP
    IVOLVO FH FH 12/420 Ngo-1993 - 12100cc, 420HP
    IVOLVO FM FM 12/340 Ngo-1998 ukuya ku-2005 12100cc, 340HP
    IVOLVO FM FM 12/380 Ngo-1998 ukuya ku-2005 12100cc, 379HP
    IVOLVO FM FM 12/420 Ngo-1998 ukuya ku-2005 12100cc, 420HP
    IVOLVO FM FM 12/460 Ngo-1998 ukuya ku-2005 12100cc, 460HP
    IVOLVO FM FM 12H / 340 Ngo-1998 ukuya ku-2005 12100cc, 340HP
    IVOLVO FM FM 12H / 380 Ngo-1998 ukuya ku-2005 12100cc, 379HP
    IVOLVO FM FM 12H / 420 Ngo-1998 ukuya ku-2005 12100cc, 420HP
    IVOLVO FM FM 300 2005 - 9364cc, 300HP
    IVOLVO FM FM 340 2005 - 9364cc, 340HP
    IVOLVO FM FM 380 2005 - 9364cc, 380HP
    IVOLVO FM FM 380 2005 - I-12800cc, 380HP
    IVOLVO FM FM 380 Ngo-2012 - I-12800cc, 380HP
    IVOLVO FM FM 7/250 Ngo-1998 ukuya ku-2001 I-7300cc, 250HP
    IVOLVO FM FM 7/290 Ngo-1998 ukuya ku-2001 I-7300cc, i-290HP
    Bhala umyalezo wakho apha uze uyithumele kuthi