Wamkelekile kwivenkile yethu ekwi-intanethi!

Indawo enye-0124655012

Inkcazo emfutshane:

124555036, 124655012, 124655019, 124655500, 986049350, 4935, LRA03285, LRA03413, LRA3285, LRA3413, 5010589551, 7420466317, 5010589551, 7420466317, 7420862899, 204966228,


Iinkcukacha Product

Ikhowudi ye-OEM

Izithuthi ezifanelekileyo

Iimpawu zemveliso

0124655012 Qaphela (V) 24
Ukuhlanjululwa (A) 110
Ujikelezo CW
Uhlobo lwePulley Ilungisiwe
Iipulley Grooves 8
Pulley Ububanzi (mm) 73
B + Isiphelo (30) M8
Ikhowudi yePlagi 167

  • Egqithileyo
  • Okulandelayo:

  • IBHOSI 124555036
    IBHOSI 124655012
    IBHOSI 124655019
    IBHOSI 124655500
    IBHOSI 986049350
    IBHOSI 4935
    ULUCAS LRA03285
    ULUCAS LRA03413
    ULUCAS LRA3285
    ULUCAS LRA3413
    UQINISEKISO 5010589551
    UQINISEKISO 7420466317
    I-RVI (IINQWELO ZOKUGQIBELA ZE-RENAULT IND.) 5010589551
    I-RVI (IINQWELO ZOKUGQIBELA ZE-RENAULT IND.) 7420466317
    I-RVI (IINQWELO ZOKUGQIBELA ZE-RENAULT IND.) 7420862899
    IVOLVO 20466317
    IVOLVO 20849352
    IVOLVO 20850236
    IVOLVO 21429782
    Yenza Umzekelo Chwetheza Unyaka Ulwazi
    IITRAKI ZOKUQALA KERAX 460.32 2006 - I-12800cc, 461HP
    IITRAKI ZOKUQALA KERAX 500.32 2006 - I-12800cc, 500HP
    IITRAKI ZOKUQALA MAGNUM I-DXi 13 440.19 Ngo-2009 - I-12800cc, 440HP
    IITRAKI ZOKUQALA MAGNUM I-DXi 13 460.18 T 2006 - I-12800cc, 461HP
    IVOLVO 8700 8700 Ngo-1999 - 12100cc, 340HP
    IVOLVO 8700 8700 Ngo-1999 - 12100cc, 380HP
    IVOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 340HP
    IVOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 380HP
    IVOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 420HP
    IVOLVO 9700 9700 2007 - 12100cc, 460HP
    IVOLVO 9700 9700 Ngo-2009 - I-12800cc, 420HP
    IVOLVO 9700 9700 Ngo-2009 - I-12800cc, 460HP
    IVOLVO FM FM 500 2005 - I-12800cc, 500HP
    IVOLVO FM FM 500 Ngo-2012 - I-12800cc, 500HP
    IVOLVO FMX 380 Ngo-2010 - I-12800cc, 380HP
    IVOLVO FMX 420 Ngo-2010 - I-12800cc, 420HP
    IVOLVO FMX 460 Ngo-2010 - I-12800cc, 460HP
    IVOLVO FMX 500 Ngo-2010 - I-12800cc, 500HP
    Bhala umyalezo wakho apha uze uyithumele kuthi