Wamkelekile kwivenkile yethu ekwi-intanethi!

Indawo enye-0120489643

Inkcazo emfutshane:

120489060, 120489643, 986031190, 3119, 9120080114, 857615, 858880, 858880Z, 859615, LRA00386, LRA386, 51548202, 5154820280, A0051548202, A005154820280, 2940060, 1510, 1892, 714543, 8113908


Iinkcukacha Product

Ikhowudi ye-OEM

Izithuthi ezifanelekileyo

Iimpawu zemveliso

0120489643 Qaphela (V) 24
Ukuhlanjululwa (A) 45
Ujikelezo Zombini
Uhlobo lwePulley Ayilungelanga
B + Isiphelo (30) M6
W Isiphelo M5
Ikhowudi yePlagi 230
Uyilo lomnye umntu I-EF / IR
Umenzi we-OE IBHOSI
UMvelisi weZithuthi IVOLVO
UMvelisi weZithuthi IBERLIET
UMvelisi weZithuthi IMEREDES-BENZ
Imingxunya yokunyuka ngaphambili 2
Imingxunya engaphambili enomsonto 0
Imingxunya yokunyuka ngasemva 0
Imingxunya engasemva enomsonto 0

  • Egqithileyo
  • Okulandelayo:

  • IBHOSI 120489060
    IBHOSI 120489643
    IBHOSI 986031190
    IBHOSI 3119
    IBHOSI 9120080114
    BUTEC / PRESTOLITE 857615
    BUTEC / PRESTOLITE 858880
    BUTEC / PRESTOLITE 858880Z
    BUTEC / PRESTOLITE 859615
    ULUCAS LRA00386
    ULUCAS LRA386
    IMEREDES-BENZ 51548202
    IMEREDES-BENZ 5154820280
    IMEREDES-BENZ A0051548202
    IMEREDES-BENZ A005154820280
    VALEO 2940060
    VALEO 510348
    VALEO 9AR3921
    IVOLVO 1100127
    IVOLVO 1505107
    IVOLVO 1578140
    IVOLVO 1624089
    IVOLVO 5001679
    IVOLVO 5003089
    IVOLVO 6886493
    IVOLVO 714543
    IVOLVO 8113908
    IVOLVO B B 12 Ngo-1992 - I-11980cc, i-396HP
    IVOLVO B B 12 Ngo-1992 - 12100cc, 420HP
    IVOLVO B B 12 2006 - 12100cc, 340HP
    IVOLVO B B 12 2006 - 12100cc, 380HP
    IVOLVO B B 12 2006 - 12100cc, 420HP
    IVOLVO B B 12 2006 - 12100cc, 460HP
    IVOLVO F F 10/260 Ngo-1982 ukuya ku-1985 I-9600cc, 261HP
    IVOLVO F F 10/260 Ngo-1983 ukuya ku-1985 I-9600cc, 261HP
    IVOLVO F F 10/280 1977 - 1982 I-9600cc, 280HP
    IVOLVO F F 10/300 Ngo-1983 ukuya ku-1986 I-9600cc, 292HP
    IVOLVO F F 10/300 Ngo-1984 ukuya ku-1986 I-9600cc, 292HP
    IVOLVO F F 10/300 Ngo-1987 ukuya ku-1987 I-9600cc, 292HP
    IVOLVO F F 10/320 Ngo-1987 ukuya ku-1990 I-9600cc, i-310HP
    IVOLVO F F 10/320 Ngo-1990 ukuya ku-1994 I-9600cc, i-310HP
    IVOLVO F F 12/320 -  
    IVOLVO F F 12/320 Ngo-1987 ukuya ku-1987 I-11980cc, i-320HP
    IVOLVO I-FL I-FL 7/230 Ngo-1985 ukuya ku-1998 Ngama-6700cc, 230HP
    IVOLVO I-FL I-FL 7/260 Ngo-1991 - 1998 Ngama-6700cc, 260HP
    IVOLVO I-FL I-FL 7/290 Ngo-1993 ukuya ku-1998 Ngama-6700cc, 286HP
    IVOLVO FS FS 718/230 1994 - 1996 Ngama-6700cc, 230HP
    IVOLVO FS FS 718/260 1994 - 1996 Ngama-6700cc, 260HP
    IVOLVO N N 10/270 Ngo-1973 ukuya ku-1989 I-9600cc, 270HP
    IVOLVO N N 10/300 Ngo-1973 ukuya ku-1989 I-9600cc, 299HP
    IVOLVO N N7 Ngo-1973 - 1980 Ngama-6700cc, 211HP
    Bhala umyalezo wakho apha uze uyithumele kuthi