Wamkelekile kwivenkile yethu ekwi-intanethi!

Indawo enye-0120488291

Inkcazo emfutshane:

120469001, 120469019, 120469039, 120469101, 120469103, 120469509, 120469686, 120469982, 120488256, 120488277, 120488278, 120488282, 120488291, 120489231, 120489282, 12048936060606060 3440, 3741, 3744, 4103, 4389, 6033GB3010, 6033GB3023, 6033GB3047, 6033GB3055, 6033GB3083, 3255439, 3283780, 894300, 986041090, 986047870, 1244492, 1267235, 1274480, 1350515, 135759, 1897, V836659786, 943357261, F063075, 1177464, 11209422, AAN3112, AELD077, 10018258, LRA00973, LRA02504, LRA2504, LRA973, LRB00138, LRB138, 72735586, MG587, 51261017214, 51261017215, 51542402, 715424002, 71542402, 71548102, 81543102, 91540602, 91540620, 91540702, 91541502, 91549902, 9154990280, 95407002, 101542002, 101548202, 101548902, 10154890280, 101549202, 10154920280, 10548902, 3661502350, A0091549902, A009154990280, A0101548902, A010154890280, A0101549202, A010154920280, A010548902, 2871C201, 2940780, 43 6589, 510372, 9AR3927G, 20402404


Iinkcukacha Product

Ikhowudi ye-OEM

Izithuthi ezifanelekileyo

inkonzo

Iimpawu zemveliso

0120488291 Ukuhlanjululwa (A) 100
Ujikelezo CW
Uhlobo lwePulley Ayilungelanga
Uhlobo lwePulley Ilungisiwe
Iipulley Grooves 2
Ikhowudi yePlagi 243

  • Egqithileyo
  • Okulandelayo:

  • IBHOSI 120469001
    IBHOSI 120469019
    IBHOSI 120469039
    IBHOSI 120469101
    IBHOSI 120469103
    IBHOSI 120469509
    IBHOSI 120469686
    IBHOSI 120469982
    IBHOSI 120488256
    IBHOSI 120488277
    IBHOSI 120488278
    IBHOSI 120488282
    IBHOSI 120488291
    IBHOSI 120489231
    IBHOSI 120489282
    IBHOSI 120489316
    IBHOSI 986033510
    IBHOSI 986034270
    IBHOSI 986034400
    IBHOSI 986037410
    IBHOSI 986037440
    IBHOSI 986041030
    IBHOSI 986043890
    IBHOSI 3351
    IBHOSI 3427
    IBHOSI 3440
    IBHOSI 3741
    IBHOSI 3744
    IBHOSI 4103
    IBHOSI 4389
    IBHOSI 6033GB3010
    IBHOSI 6033GB3023
    IBHOSI 6033GB3047
    IBHOSI 6033GB3055
    IBHOSI 6033GB3083
    IICUMMIN 3255439
    IICUMMIN 3283780
    I-DAF 894300
    I-DAF 986041090
    I-DAF 986047870
    I-DAF 1244492
    I-DAF 1267235
    I-DAF 1274480
    I-DAF 1350515
    I-DAF 1357591
    I-DAF 297297
    I-DAF 393746
    I-DAF 613097
    I-DAF 894300
    FENDT 1800111482
    FENDT V836659786
    IFIAT / MARELLI 943357261
    UJOHN DEERE F063075
    I-KHD 1177464
    ILETRIKA (ISKRA) 11209422
    ILETRIKA (ISKRA) AAN3112
    ILIZWE AELD077
    LIEBHERR 10018258
    ULUCAS LRA00973
    ULUCAS LRA02504
    ULUCAS LRA2504
    ULUCAS LRA973
    ULUCAS ILRB00138
    ULUCAS I-LRB138
    MAHLE 72735586
    MAHLE MG587
    INDODA 51261017214
    INDODA 51261017215
    IMEREDES-BENZ 51542402
    IMEREDES-BENZ 715424002
    IMEREDES-BENZ 71542402
    IMEREDES-BENZ 71548102
    IMEREDES-BENZ 81543102
    IMEREDES-BENZ 91540602
    IMEREDES-BENZ 91540620
    IMEREDES-BENZ 91540702
    IMEREDES-BENZ 91541502
    IMEREDES-BENZ 91549902
    IMEREDES-BENZ 9154990280
    IMEREDES-BENZ 95407002
    IMEREDES-BENZ 101542002
    IMEREDES-BENZ 101548202
    IMEREDES-BENZ 101548902
    IMEREDES-BENZ 10154890280
    IMEREDES-BENZ 101549202
    IMEREDES-BENZ 10154920280
    IMEREDES-BENZ 10548902
    IMEREDES-BENZ 3661502350
    IMEREDES-BENZ A0091549902
    IMEREDES-BENZ A009154990280
    IMEREDES-BENZ A0101548902
    IMEREDES-BENZ A010154890280
    IMEREDES-BENZ A0101549202
    IMEREDES-BENZ A010154920280
    IMEREDES-BENZ A010548902
    IINKONZO 2871C201
    VALEO 2940780
    VALEO 436589
    VALEO 510372
    VALEO 9AR3927G
    IVOLVO 20402404
    Yenza Umzekelo Chwetheza Unyaka Ulwazi
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 1831 -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1831 AK Ngo-1997 ukuya ku-2002 I-11946cc, 313HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1831 K Ngo-1997 ukuya ku-2002 I-11946cc, 313HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1831 S -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 1832 -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1832 AK 2003 - 11946cc, 320HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1832 K 2003 - 11946cc, 320HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 1835 -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1835 AK Ngo-1997 ukuya ku-2002 11946cc, 354HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1835 K Ngo-1997 ukuya ku-2002 11946cc, 354HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1835 S. -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 1836 -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1836 A. 2002 - I-11946cc, i-360HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1836 AK 2003 - I-11946cc, i-360HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1836 K 2003 - I-11946cc, i-360HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1836 LS -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 1840 -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1840 AK Ngo-1997 ukuya ku-2002 I-11946cc, 394HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1840 K Ngo-1997 ukuya ku-2002 I-11946cc, 394HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1840 S. -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 1841 -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1841 K 2003 - I-11946cc, 408HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO I-1841 LS -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 1843 -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1843 AK Ngo-1997 ukuya ku-2002 I-11946cc, i-428HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1843 K Ngo-1997 ukuya ku-2002 I-11946cc, i-428HP
    IMEREDES-BENZ AXOR 2635 B 2005 - 11967cc, 354HP
    IMEREDES-BENZ AXOR Ngowama-3028 B Ngo-2011 - 6374cc, 279HP
    IMEREDES-BENZ AXOR Ngowama-3028 K Ngo-2011 - 6374cc, 279HP
    IMEREDES-BENZ AXOR Ngowama-3228 C 2002 - 2004 6374cc, 279HP
    IMEREDES-BENZ AXOR 3335 Ngo-2004 - 11967cc, 354HP
    IMEREDES-BENZ AXOR 3335 B Ngo-2004 ukuya ku-2005 11967cc, 354HP
    IMEREDES-BENZ AXOR 3340 -  
    IMEREDES-BENZ AXOR 3340 B Ngo-2004 ukuya ku-2005 I-11967cc, 401HP
    IMEREDES-BENZ AXOR 3340 K -  
    IMEREDES-BENZ AXOR 3343 Ngo-2004 - I-11967cc, i-428HP
    IMEREDES-BENZ AXOR 3343 B Ngo-2004 - I-11967cc, i-428HP
    IMEREDES-BENZ AXOR 4135 B 2005 - 11967cc, 354HP
    IMEREDES-BENZ AXOR 4135 K Ngo-2009 - 11967cc, 354HP
    IMEREDES-BENZ AXOR 4140 K Ngo-2009 - I-11967cc, 401HP
    IMEREDES-BENZ AXOR 4143 K Ngo-2009 - I-11967cc, i-428HP
    IMEREDES-BENZ ICITARO Citaro -  
    IMEREDES-BENZ ICITARO ICitaro G -  
    IMEREDES-BENZ ICITARO ICitaro G Ngo-1998 - 6374cc, 252HP
    IMEREDES-BENZ ICITARO ICitaro G Ngo-1999 - 6374cc, 279HP
    IMEREDES-BENZ ICITARO ICitaro N. -  
    IMEREDES-BENZ ICITARO ICitaro N. Ngo-1998 - 6374cc, 231HP
    IMEREDES-BENZ ICITARO ICitaro N. Ngo-1998 - 11967cc, 252HP
    IMEREDES-BENZ ICITARO ICitaro N. Ngo-1998 - 6374cc, 279HP
    IMEREDES-BENZ ICITARO ICitaro N. Ngo-1999 - 6374cc, 245HP
    IMEREDES-BENZ ICITARO ICitaro N. Ngo-1999 - 6374cc, 279HP
    IMEREDES-BENZ ICITO I-130 kW Ngo-1999 - 4249cc, 177HP
    I-ERCEDES-BENZ UNIMOG U 5000 2002 - 4801cc, 218HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U 5000 2002 - 6374cc, 231HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U 5000 Ngo-2012 - 4801cc, 218HP
    IMEREDES-BENZ VARIO 613 D -  
    IMEREDES-BENZ VARIO 615 D -  
    IMEREDES-BENZ VARIO I-810 DT (670.398) Ngo-1996 - 4250cc, 4cyl, 102HP
    IMEREDES-BENZ VARIO 813 D -  
    IMEREDES-BENZ VARIO I-813 DA -  
    IMEREDES-BENZ VARIO I-814 DT (670.398) Ngo-1996 - 4250cc, 4cyl, 136HP
    IMEREDES-BENZ VARIO 815 D -  
    IMEREDES-BENZ VARIO I-815 yeDA -  
    IMEREDES-BENZ VARIO I-816 DT (670.398) Ngo-1996 - 4250cc, 4cyl, 152HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U-1150L Ngo-1988 - Ngama-5675cc, 125HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U 300 2000 - 4249cc, 150HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U 300 2000 - 4249cc, 177HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U 3000 2002 - 4249cc, 150HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U 3000 2002 - 4249cc, 177HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U 400 2000 - 4249cc, 177HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U 400 2000 - 6374cc, 231HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U-4000 2002 - 4249cc, 150HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U-4000 2002 - 4249cc, 177HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U-4000 2002 - 4801cc, 218HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U 500 -  
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U 5000 2002 - 4801cc, 218HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U 5000 2002 - 6374cc, 231HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U 5000 Ngo-2012 - 4801cc, 218HP
    IMEREDES-BENZ Uhambo O 580-16 RHD Ngo-1999 - 15928cc, 435HP
    IMEREDES-BENZ Uhambo O 580-16 RHD Ngo-1999 - 15928cc, 476HP
    IMEREDES-BENZ Uhambo O 580-17 RHD Ngo-1999 - 11967cc, 354HP
    IMEREDES-BENZ Uhambo O 580-17 RHD Ngo-1999 - 15928cc, 435HP
    IMEREDES-BENZ Uhambo O 580-17 RHD Ngo-1999 - 15928cc, 476HP
    IMEREDES-BENZ Uhambo O 580-17 SHD Ngo-1999 - 15928cc, 435HP
    IMEREDES-BENZ Uhambo O 580-17 SHD Ngo-1999 - 15928cc, 476HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U-1150L Ngo-1988 - Ngama-5675cc, 125HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U 300 2000 - 4249cc, 150HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U 300 2000 - 4249cc, 177HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U 3000 2002 - 4249cc, 150HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U 3000 2002 - 4249cc, 177HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U 400 2000 - 4249cc, 177HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U 400 2000 - 6374cc, 231HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U-4000 2002 - 4249cc, 150HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U-4000 2002 - 4249cc, 177HP
    IMEREDES-BENZ UNIMOG U-4000 2002 - 4801cc, 218HP
    IMEREDES-BENZ ZETROS Ngo-1833 A. Ngo-2008 - 7201cc, 326HP
    IMEREDES-BENZ ZETROS 2733 A. Ngo-2008 - 7201cc, 326HP

    Isiqinisekiso seNitel qulaity:

    Zonke iimveliso zethu zibonelela ngonyaka omnye wenkonzo yewaranti. Ukuba kukho nayiphi na ingxaki esemgangathweni yemveliso ngokwayo ukusukela kumhla wokuthenga, emva kokuqinisekiswa lisebe lethu lokuhlola umgangatho, siya kubonelela ngeemveliso ezintsha kraca simahla.

     Injongo yenitel:

    Ukwaneliseka kwabathengi yinjongo yethu, kwaye sinethemba lokuseka ubudlelwane bexesha elide kunye nabathengi ekuphuhliseni intengiso. Ukwakha ngomso ngokuqaqambileyo kunye! Inkampani yethu ijonga "amaxabiso afanelekileyo, ixesha elifanelekileyo lokuvelisa kunye nenkonzo elungileyo yasemva kokuthengisa" njengomgaqo wethu. Siyathemba ukuba basebenzisane kunye nabathengi ngakumbi kuphuhliso efanayo kunye nezibonelelo. Siyabamkela abathengi abanomdla ukuba banxibelelane nathi.
    Uninzi lweengxaki phakathi kwabanikezeli ngeenkonzo kunye nabaxumi zibangelwa kukungabikho konxibelelwano oluhle. Ngokwenkcubeko, ababoneleli banokuba mathidala ukubuza izinto abangaziqondiyo. Siphula ezo zithintelo ukuqinisekisa ukuba ufumana le nto uyifunayo ukuya kwinqanaba olilindeleyo, ngexesha olifunayo. Ixesha lokuhambisa ngokukhawuleza kunye nemveliso oyifunayo sisikhokelo sethu. 

     

    Bhala umyalezo wakho apha uze uyithumele kuthi