Wamkelekile kwivenkile yethu ekwi-intanethi!

I-Alternator-0120488277

Inkcazo emfutshane:

120468053, 120468107, 120468113, 120468117, 120468118, 120468137, 120468138, 120469115, 120469116, 120469117, 986037770, 986039790, 986040260, 3777, 3979, 4026, 6033GB30, 60, 33, 6290070A, LRB00137, LRB00302, LRB137, LRB302, 91549702, 91549802, 101549102


Iinkcukacha Product

Ikhowudi ye-OEM

Izithuthi ezifanelekileyo

Iimpawu zemveliso

0120488277 Qaphela (V) 24
Ukuhlanjululwa (A) 80
Ujikelezo Zombini
Uhlobo lwePulley Ayilungelanga
B + Isiphelo (30) M8
W Isiphelo M5
Ikhowudi yePlagi 243
Uyilo lomnye umntu I-EF / IR
Umenzi we-OE IBHOSI
UMvelisi weZithuthi IMEREDES-BENZ
Imingxunya yokunyuka ngaphambili 3
Imingxunya engaphambili enomsonto 0
Imingxunya engasemva enomsonto 0

  • Egqithileyo
  • Okulandelayo:

  • IBHOSI 120468053
    IBHOSI 120468107
    IBHOSI 120468113
    IBHOSI 120468117
    IBHOSI 120468118
    IBHOSI 120468137
    IBHOSI 120468138
    IBHOSI 120469115
    IBHOSI 120469116
    IBHOSI 120469117
    IBHOSI 986037770
    IBHOSI 986039790
    IBHOSI 986040260
    IBHOSI 3777
    IBHOSI 3979
    IBHOSI 4026
    IBHOSI 6033GB3014
    IBHOSI 6033GB3019
    IBHOSI 6033GB3022
    IBHOSI 6033GB3027
    IBHOSI 6033GB3054
    I-DAF 91295
    I-DAF 1298995
    I-DAF 1357593
    I-DELCO / FORD 19025100
    LIEBHERR 6290070A
    ULUCAS ILRB00137
    ULUCAS ILRB00302
    ULUCAS I-LRB137
    ULUCAS LRB302
    IMEREDES-BENZ 91549702
    IMEREDES-BENZ 91549802
    IMEREDES-BENZ 101549102
    Yenza Umzekelo Chwetheza Unyaka Ulwazi
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 1831 -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1831 AK Ngo-1997 ukuya ku-2002 I-11946cc, 313HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1831 K Ngo-1997 ukuya ku-2002 I-11946cc, 313HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1831 S -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 1832 -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1832 AK 2003 - 11946cc, 320HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1832 K 2003 - 11946cc, 320HP
             
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 1836 -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1836 A. 2002 - I-11946cc, i-360HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1836 AK 2003 - I-11946cc, i-360HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1836 K 2003 - I-11946cc, i-360HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngo-1836 LS -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 2635 -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 2635 B Ngo-1997 ukuya ku-2002 11946cc, 354HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 2635 K -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 2636 -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO Ngowama-2636 B. 2003 - I-11946cc, i-360HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 2636 K -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 2636 LS 2003 - I-11946cc, i-360HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 2636 LS Ngo-2009 - I-11946cc, i-360HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 2640 -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 2640 B Ngo-1997 ukuya ku-2002 I-11946cc, 394HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 2640 K -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 2640 S -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 2641 -  
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 2641 B. 2003 - I-11946cc, 408HP
    IMEREDES-BENZ UMTHETHO 2641 K -  
    Bhala umyalezo wakho apha uze uyithumele kuthi